Tomáš Fraško

20. srpna 2021

S výběrem řemeslníka p. Macala neudělá nikdo chybu! Naprosto profesionální jednání. Zručnost a nadstandardně provedená řemeslná práce . Komunikativní, flexibilní, samostatný, rychlý. Důsledně dodržuje technologické postupy. S naší firmou, jako subdodavatel spolupracuje dlouhodobě .Neznám žádného jiného profesionála v oboru SDK konstrukcí jeho kvalit a zkušeností. S klidným svědomím mohu komukoliv doporučit.

 
 
Mgr. Bachová Monika

14. srpna 2021

Výběr firmy pana Macala byla ta nejlepší volba. I přes náš časový přes, nám pan Macal vyšel vstříc a odvedl prvotřídní práci. Komunikace s ním byla milá, rychlá a férová. Řemeslná práce zpracovaná v termínu a hlavně kvalitně. Pokud zahájíme další stavební práce, na pana Macala se znovu obrátíme. Vřele doporučuji. Mgr. Bachová

 
Michal Nadal

9. března 2021

 
V areálu Nexen Tire Europe byly provedeny sádrokartonářské práce dle domluvených termínů, včetně dodání materiálu. Práce byly provedeny kvalitně a odborně. Nadstandartní byla komunikace a přizpůsobení našim požadavkům. Proto bude u nás pokračovat i v dalších plánovaných sádrokartonových prací.

 
Soňa Tvrzská

2. března 2021

 
Chtěla bych poděkovat za rychle a kvalitně odvedenou práci. Samostatnost při realizaci, žádné výmluvy a nesmyslné zálohy. Všem doporučuji.

 
Zdeněk Sem

17. února 2021

 
Naprostá spokojenost. Férový přístup, žádné nesmyslné zálohy předem na materiál. Platba po dokončení a práce, vždy odvedena na jedničku. Všem doporučuji a to zejména těm, kdo se v minulosti spálili s nějakým pseudořemeslníkem, co vše umí a zná, ale výsledkem byla katastrofa. Kdo jednou zkusí, již nechce jinak ! 🙂

 
Matějka

16. února 2021

 
Jako osoba odpovědná za přípravu a realizaci stav. zakázek ve spol. Fireclay, Bilfinger Euromont a nyní Mostecká montážní mohu zodpovědně prohlásit, že desítky zakázek (tisíce m2 různých konstrukcí), které M. Macal pro tyto firmy realizoval, byly vždy provedeny včas a ve skvělé kvalitě. Z jeho strany důsledné dodržování předepsaných technol. postupů, zručnost, org. schopnosti, přístup k zákazníkovi, nejsou v dnešních poměrech obvyklé. 500 znaků je výstižné hodnocení málo! Vřele všem doporučuji!